![Genel Başkanımız Akçul Türk İş Genel Başkanı Atalay İle Birlikte ABB Başkanı Mansur Yavaş'ı Ziyaret Etti](/wp-content/uploads/genel-baskanimiz-akcul-turk-is-genel-baskani-atalay-ile-birlikte-abb-baskani-mansur-yavas-i-ziyaret-etti-1712.jpg?10:13:53)
Genel Başkanımız Akçul Türk İş Genel Başkanı Atalay İle Birlikte ABB Başkanı Mansur Yavaş'ı Ziyaret Etti
Sendikamız Genel Başkanı Nurettin Akçul, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay ile birlikte, 31 Mart yerel seçimlerde başkanlık görevine tekrar seçilen, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı makamında ziyaret etti. Genel Başkanımız Akçul ve Türk-İş Genel Başkanı Atalay, Mansur Yavaş'a görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu ve başarılar diledi. Yavaş, konuklarına ziyaretlerinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.