SENDİKAMIZIN AFŞİN-ELBİSTAN'DAKİ PANELİNE BÜYÜK İLGİ
HABER / DUYURU

SENDİKAMIZIN AFŞİN-ELBİSTAN'DAKİ PANELİNE BÜYÜK İLGİ

Türkiye Maden İş Sendikası -

Sendikamızın 25 Mayıs 2005 tarihinde Afşin-Elbistan Linyitleri İşletmesi'nde gerçekleştirdiği panele, gerek işçiler, gerekse, bölgedeki kamu görevlileri, yerel yöneticiler, sivil toplum örgütleri yönetici ve temsilcileri büyük ilgi gösterdiler.

Afşin-Elbistan Linyitleri İşletmesi'nin konferans salonuna yapılan panele, Elbistan, Afşin kaymakamları ve belediye başkanları, iki ilçenin emniyet müdürleri, garnizon komutanları, jandarma komutanları, AEL işletme müdürü ve diğer yöneticileri, bölgedeki beldelerin yerel yöneticileri, ilçe milli eğitim müdürleri, ziraat ve esnaf odaları başkanları, kamu çalışanları ve işçi sendikalarının şube yöneticileri, bölgedeki sivil toplum örgütlerinin yöneticileri ile sendikamız üyesi kalabalık bir maden işçisi topluluğu izledi.

Panele, genel merkez yönetim kurulumuzdan, Genel Başkan H.Hüseyin Kayabaşı, Genel Başkan Yardımcısı Murat Bekem, Genel Sekreter Nayim Sezer, Genel Mali Sekreter İsmail Aslan, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri İbrahim Ayaz, Genel Eğitim ve Araştırma Sekreteri Ramazan Altınsoy katıldı. Toplu Sözleşme ve Mevzuat Sekreteri Ekrem Fedai ise genel merkezde nöbetçi yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptığı için panele katılamadı.