Cevher İşçileri Şubemizin Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti
HABER / DUYURU

Cevher İşçileri Şubemizin Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti

Türkiye Maden İş Sendikası -

Sendikamız Cevher İşçileri Şubesi 11. Olağan Genel Kurulunu 1 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirdi. Mevcut şube başkanımız Zekeriya Gültekin başkanlık görevine 4 yıllığına tekrar seçildi.

Genel kurula , sendikamız Genel Başkanı Nurettin Akçul, Genel Sekreter Tamer Küçükgençay, Genel Mali Sekreter Zekeriya Aydın, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Yasin Karatay, Genel TİS ve Mevzuat Sekreteri H.Hüseyin Gürbüz, Genel Eğitim ve Araştırma Sekreteri Ahmet Çümen , sendikamıza bağlı şube başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, çeşitli sendika ve şube temsilcileri ile delegeler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan genel kurulun Divan Başkanlığını sendikamız Genel Başkanı Nurettin Akçul yaptı.
Seçimde şube başkanlığına Zekeriya Gültekin , Şube başkan vekilliğine Mehmet Sönmez, Şube sekreterliğine Kemal Kamil Tüylüoğlu, Şube mali sekreterliğine Nevzat Yılmaz, Şube teşkilatlandırma sekreterliğine ise Tamer Kalaycı seçildi.

Şube denetim kuruluna Emre Öztürk, Lütfü Ardıç ve Şeyhh Hamit Baytorun seçilirken, Şube disiplin kuruluna ise; Hamit Kara, Tunahan Haşim Çalışkan ve Sami Ecevit seçildi.