Yönetim Kurulumuz Kılıçdaroğlu'na Geçmiş Olsun Mesajı Gönderdi

Haber / Duyuru26 Ağustos 2016 Cuma

Sendikamız Yönetim Kurulu Üyeleri , CHP konvoyuna yapılan hain saldırıyı kınayarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun mesajı gönderdi. Mesajda :

“Konvoyunuzun geçişi sırasında size ve aslında ülkemizin birlik ve bütünlüğüne karşı gerçekleştirilen saldırıyı şiddetle kınıyor ve büyük geçmiş olsun diyoruz. Çatışma esnasında şehit olan askerimize Allah’tan rahmet yaralılara acil şifa diliyoruz.

15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından göstermiş olduğunuz birlik beraberlik ve demokrasi adına partiler üstü barış çağrınız ve desteğiniz, belli ki hain odakların işine gelmemiş, bu birliktelikten ciddi bir biçimde rahatsız olmuştur. Bu saldırı şahsınıza ve partinize değil ülkemiz adına yapılmıştır. Bu tehditlerin Demokrasiye olan inancınız ve duruşunuzu sarsmayacağından şüphemiz yoktur. Ülkemizin birliği, bütünlüğü ve demokrasi adına attığınız tüm adımlarda Türkiye Maden İşçileri Sendikası olarak yanınızda olduğumuzu belirtiyor , terörün her türlüsünü nefretle kınıyoruz” denildi.


26 Ağustos 2016 Cuma

Tasarım / Kodlama : Talha