30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

Haber / Duyuru29 Ağustos 2018 Çarşamba

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk öncülüğünde, Aziz Türk milletinin, dünyanın en güçlü devletlerine karşı verdiği bağımsızlık mücadelesinde, düşman askerlerinin ülke topraklarımızdan atıldığı gün olan 30 Ağustos’u coşkuyla karşılıyoruz. Bu kutsal mücadelede şehit düşen askerlerimizi, rahmetle ve minnetle anıyoruz.

Ulu önder Atatürk’ün de dediği gibi her dönem dahili ve harici düşmanlarımız olacaktır. Güzide ülkemizin topraklarında gözü olan ve bizi parçalamak için her türlü oyunu oynayan mihraklar, emellerine hiçbir zaman ulaşamayacaktır. Soylu Ecdadımız ayağında çarıkla çoğu zaman yalın ayak, elden bozma tüfekle, sabanıyla, kağnısıyla, yarı aç yarı tok, ölmek için yarışarak, bu toprakları; asil kanlarıyla yıkama pahasına savunmuş, bir avuç toprağı dahi gözden çıkarmadan mücadele etmiştir.

O dönemde kimlerle savaştıysak, hala da aynı düşmanla savaşmaktayız. Ve bu aynı emperyalist düşmanlar ülkemizi ve milletimizi , gerek ekonomik gerek sosyal gerek siyasi baskılarla sindirmeye, diz çöktürmeye ve bizi yok etmeye çalışmaktadır. Unuttukları şey ise, bizler 30 Ağustos ruhunun torunları ve evlatlarıyız. Boyun eğeceğimizi düşünenler, tarihimizi okumamış ya da okuyup anlayamamış ahmaklardır. Milli birlik ve bilinçle kenetlenip düşmanı denize döken ecdadımıza yaraşır bir şekilde, birlik ve bütünlük içinde her türlü kuşatmayı da zaferle taçlandıracak olan yüce Türk milleti ilelebet payidar kalacaktır.

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

29 Ağustos 2018 Çarşamba

Tasarım / Kodlama : Norm Yazılım